874208BKILF
Mfr.Part #
874208BKILF
Manufacturer
Intersil (Renesas Electronics Corporation)
Package/Case
Datasheet
874208BKILF
Description
IC CLK BUFFER/DIVIDER 32VFQFN
Stock
344
Manufacturer :
Product Category :
Clock Buffers, Drivers
Differential - Input:Output :
Yes/Yes
Frequency - Max :
500 MHz
Input :
CML, LVDS, LVPECL
Mounting Type :
Surface Mount
Number of Circuits :
1
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
Output :
LVDS
Package / Case :
32-VFQFN Exposed Pad
Product Status :
Obsolete
Ratio - Input:Output :
1:8
Supplier Device Package :
32-VFQFN (5x5)
Type :
Fanout Buffer (Distribution), Divider
Voltage - Supply :
2.375V ~ 2.625V
Datasheets
874208BKILF
Customer is responsible for all shipping costs and any applicable surcharges.
The actual freight varies according to specific
situations. Please contact our customer service for more details.
Chipmh ships component orders from China to most countries in the world. We currently provide the
delivery by FEDEX/ DHL/ TNT in that order.
France, Italy, Spain). The DHL is only available if the weight exceeds 5KG.
UPS/FedEx International/TNT/DHL Express Account:
Customers could also use their own UPS/FedEx/TNT/DHL express accounts to ship their goods.
Regarding in stock parts, orders can generally be ready to ship within 24 hours.
Normally express service will be arranged once a day at 5 pm from Monday to Saturday.
Once the goods are shipped, estimated delivery time depends on your shipping option:
FedEx International Priority: 3-7 business days.
EMS:10-15 business days
DHL Express: 5-7 business days.
DHL eCommerce: 12-22 business days
Registered Air Mail: 15-30 business days
(For reference only)
Delivery and Title: Customer is responsible for all shipping costs and any applicable surcharges.
Title and risk of loss pass to customer upon delivery of the products by Grand-ic or by
any 3rd party Test Lab to the carrier. Grand-ic delivery dates are estimates only and
is not liable for delays in delivery. Grand-ic reserves the right to make partial shipments
and customer will accept delivery and pay for the Products delivered.
We will notify you by email with tracking number once order is shipped.
You can also find the tracking number in order history.
Global Express
Express DeliveryGlobal delivery 3-5 working days.FedEximage
DHLimage
TNTimage
UPSimage
Basic Instructions
    CAPACITOR CERM
    TRANS VOLTAGE SUPPRESSOR DIODE
    TRANS VOLTAGE SUPPRESSOR DIODE
    TVS DIODE 4VWM MP6
    TVS DIODE 5.5VWM 2EFP
    TVS DIODE 12VWM 2URP
    TVS DIODE 5.5VWM 2SFP
    TVS DIODE 3.5VWM 5VSON
Part Manufacturer Stock Description
874208BKILFT Intersil (Renesas Electronics Corporation) 420 IC CLK BUFFER/DIVIDER 32VFQFN
87421AMILF Intersil (Renesas Electronics Corporation) 741 IC CLK GEN DIFF-LVDS 8-SOIC
87421AMILFT Intersil (Renesas Electronics Corporation) 154 IC CLOCK GEN LVDS 8-SOIC
87426-00000250-01 Honeywell Sensing and Productivity Solutions 263 PRESSURE SWITCHES-TRANS PRESSURE
8742610000 Weidmuller 2 PAS CMR 0.5 TO 2.5A DC
87427-0203 Molex 1,607 4.20MM WTB RA HDR HT /OMNTFLG 4S
87427-0242 Molex 2,078 4.2 MM WTB .VERT.HDR W/O FLANGE
87427-0243 Molex 65 4.2 MM WTB HIGH TEMP VERT.H
87427-0403 Molex 839 4.20MM WTB RA HDR HTEMP /O